A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xexi (Driton Berisha)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Xexi (Driton Berisha) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Artist i ri nga Peja, Driton Berisha, i njohur me pseudonimin Xexi, është djali që talentin e tij do ta sjellë për publikun përmes disa projekteve që ka planifikuar. Të parin tashmë e ka nxjerrë në dritë. Kënga “6 am” e kënduar nga J Balvin dhe Farruko, është sjellë në një version tjetër nga Dritoni, i cili e pëlqen shumë këtë stil. Djali nga Peja, i cili tashmë ka një kohë që jeton në Maribor të Sllovenisë, tregon pak për këngën origjinale dhe v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vigan Shehu

Ace Yah

Don Arbas

Gesko

Nehat Istrefi

Skerdi

Benxhi

Lek Plepi

Latuà

Alidema


Tags: Xexi, Driton Berisha, Driton

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019