Më mbaj mend (për 1 muaj)

Driton Jakaj - Diten Kur Do Ta Martoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Zemren Time e vrave rend
n'qastin kur ti na ke len
ate qe s'munde ti me i than
do t'ia thom ne emrin ton

Ref...(2X)
Diten kur do ta martoj shoku im po te premtoj para se mua t'me takon varrin tend do viziton

Rri si engjull ne perjetsi
do ti fal dy dashuri
sot pe kry ni amanet
shoku im pusho i qet

Ref.. ( 2X)
Diten kur do ta martoj shoku im po te premtoj para se mua t'me takon varrin tend do viziton


Ky tekst u dërgua nga Gessa   AkRePi





Driton Jakaj - Diten Kur Do Ta Martoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diten Kur Do Ta Martoj".
3. Video është e këngës "Diten Kur Do Ta Martoj", por nuk këndohet nga Driton Jakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Driton Jakaj:


Komente 1