Më mbaj mend (për 1 muaj)

Driton Jakaj - Bjeri Djal Tupanit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde djema me tupana
krejt me kall ka than baba
dasem t'madhe na po bojna
djal t'hastretit po martojna
2x

Bjeri djal tupanit
veq per hater djalit
baba sa shum u gzu sod
ket dit e ka prit shum mot
2x

Miq e shok i kena thirr
me ba dasem sa ma t'mir
se pa ju nuk ka shyhret
dasma bahet veq ni her
2x

Bjeri djal tupanit
veq per hater djalit
baba sa shum u gzu sod
ket dit e ka prit shum mot
4x


Driton Jakaj - Bjeri Djal Tupanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjeri Djal Tupanit".
3. Video është e këngës "Bjeri Djal Tupanit", por nuk këndohet nga Driton Jakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Driton Jakaj:


Komente 0