Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dru Pistols

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. 
Dru Pistols është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Dru Pistols

Komente 0