Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dryton Deqanasi - V.E.B

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "V.E.B".
3. Video është e këngës "V.E.B", por nuk këndohet nga Dryton Deqanasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dryton Deqanasi - V.E.B  (Feat. Milot)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dryton Deqanasi"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Milot

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00ey my shqipe presioni hajt falma mu qet verese se mi sqaru do sene qa ndodhin tek pse
qysh ma vjedhe at kongen qysh po fryhet ne internet kap ma hek zonin menojn njerz qe e ka bo vet e ku ku qat gjet o pidh me 2ftyre e kur t thash del posht hey pse nuk dole te dera ti e kallzove veten e pam ton ski koqe ki jetu nshpi teme tash e mas jeton me shoqe
se je qasi ftyre bash qasi ftyre e prisht ti je 30 killa njeri me ni shpulll trrzoj lirisht e di qe ma ki inatin e munohesh diqysh me ma ngul po hajt shko bima at zogzen qetu nkar me mu ul
u pa ngjo ambient deqanasi ja qiti timin
deqanasi dha betimin me kon tba pidhit ju mshel goja tash ti ngom mu keny se shum mir e din ti kush o deqanasi me kon rri e me kon sillna zemer ty tplasi


Ky tekst u dërgua nga Arianitdeqanasi
Më Shumë Këngë Nga Dryton Deqanasi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet