Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dryton Deqanasi - Shoki

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoki".
3. Video është e këngës "Shoki", por nuk këndohet nga Dryton Deqanasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dryton Deqanasi - Shoki  (Feat. El-one & Mc Nija)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dryton Deqanasi"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

El-One

Featuring

Mc Nija

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Dryton Deqanasi
.....................
Kshyre kshyre kush jom un kshyre kshyre mare qun
DEQANASI ME KANUN kush m'del para ja fus plum
Une shoki nuk di me rrejt une shoki dvie n'vend
Aaa tlo pa men me 1 fishek per toke flen
Kush o 1-shi dihet knej TBA T T TBA
Kush ju prishi kallxom hej T T TBA
Kush o 1-shi dihet knej T T TBA
Kush ju prishi kallxom hej T T TBA
Le bre shoki hiq mos fol kur e di qe mki idoll
VENAT VENAT VENAT THEJ VENAT VENAT TBA
VENAT VENAT VENAT KNEJ VENAT VENAT TBA
.....................

.....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Dryton Deqanasi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet