Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dryton Deqanasi - I Paprekshem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Paprekshem".
3. Video është e këngës "I Paprekshem", por nuk këndohet nga Dryton Deqanasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dryton Deqanasi - I Paprekshem  (Feat. Mr. Uzi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/07/2010

2010-07-20T23:05:09+00:00Dryton Deqanasi
.....................
Kush pom shan aaa kush um shajti
Kallxoju te tonve se kush n'koqe tmajti
T'hupi afati t'ka hi sikleti nuk po di qa thu more i shkreti
Kthena si termeti venin e ringjalli
Hajt kallxom cilin pidh un se kalli
Jo nuk na nin tybe nuk na nin
Kan kur um she ne PRISHTIN
Ku ment ju bin edhe ju qoj pesh
Ket sen qe pe bi osht si bakshish
Met kshillu dost se n'rrug t'kqija hine
Nuk e mate bethen e kshyr tash ka mrrine
Jo nuk ta qet kurqysh nuk ja qet
I kom koqet e m'dhaja me mu nuk osht let
Se jom diqka i paprekshem haver
Ktu po bojm llafe veq foli 1 her
.....................

Mr. Uzi
.....................
Ejj Mr. Uzi osht knej bashk me VENAT E BASHKUME DHE TBA
Si vllazni d'bashkum kurr t'pashkatrrum
INAT-G permrapa na perpara shkum
Tradhtit qe i patem kejt i harrum
Se nuk mirrem na me ta se perpara na vazhdum
A ki ni per ata pidhet se lypin mu rre me top

.....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Dryton Deqanasi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet