Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dryton Deqanasi - Sisi Men

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sisi Men".
3. Video është e këngës "Sisi Men", por nuk këndohet nga Dryton Deqanasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dryton Deqanasi - Sisi Men  (Feat. EKO)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dryton Deqanasi"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

EKO

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00......................
Sisi men po vi me 1 sen me 1 sen qe tlen pa mend
Qata pleshta si zen vendi vend inatin jon tu ma permend
Kejt kat shkojna e m'bulojna
Gjod vend qe shkelum na e sunojna
Slujna lojna se qishtu e bojna
Ta verrtetojna me ne ska ojna
Thuj qa dush thuj qat pelqen
Thuj thuj veq e di qe d'dhem
Nuk je n'vend tem ato jon veq ondrra
E ropt atynve qe jon dishka kundra
Un shoki nuk di me rrejt
Une shoki dvi e n'vend
Aaa tlo pa mend
Me 1 fishek per toke flen
......................

Ref; 2
......................
Sisi men mos um shit mu trimni
Po vi me 1 sen qe kurr se ki ni
T'kapi e trrehi kejt qka i ki
Jem DEQANALI jey jey jem DEQANALI
......................

......................
Sisi men kush po flen shihet kush po ec e kush po rren
N'rep qe sa hina ja nis mu dridh bina
E ku jon ata tjert qe thojna flaken ja shtijna
E kom 1 porosi shoki hund ka pi rrase
Kryt me ta perplase ty d'boj xhenaze
Hee hee hee ski blla blla blla
E di qe ski koqe je pidh pernime
Baba kush veq po nihet knej
Veq 1 DEQANAS gjdo rekord e thej
Kollxom ku jon ata kallxom ku jon ...........
Kshyra qata pidhat koken si asmat
Pidha ku rroki pidha ju rrehi
Cilin dush prej juve kollaj e thej
Jo sjom skejav jom naper VENA
Qaj qe um lyp hajde kicma knena
......................

Ref; 2
......................
Sisi men mos um shit mu trimni
Po vi me 1 sen qe kurr se ki ni
T'kapi e trrehi kejt qka i ki
Jem DEQANALI jey jey jem DEQANALI
.....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Dryton Deqanasi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet