Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dryton Deqanasi - Demo 2009

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Demo 2009".
3. Video është e këngës "Demo 2009", por nuk këndohet nga Dryton Deqanasi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dryton Deqanasi - Demo 2009  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/01/2010

2010-01-04T19:40:59+00:00...................
Sisi mend ju vi me 1 send
Me 1 send tri qe ju len pa mend
Qata pleshtat si zen vendi vend
Prej inatit tem emrin jon tu ma permend
Kejt ka shkojna e mbulojna
Gjdo vend qe shkelim na e sundojna
Na slujna lojna qishtu e bojna
Ta verrtetojna me ne ska ojna
Thuj qa dush shoki thuj qat pelqen
Thuj thuj thuj veq e di qe d'dhem
Nuk je n'vend tem ato jon veq ondrra
Ropt atynve qe jon diqka kundra
Une shoki nuk di me rrej une shoki dvie n'vend
Aaa tlo pa mend me 1 fishek per toke flen
...................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Dryton Deqanasi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet