Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dua Lipa - Thinking 'bout You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thinking 'bout You".
3. Video është e këngës "Thinking 'bout You", por nuk këndohet nga Dua Lipa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dua Lipa - Thinking 'bout You  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Dl1"

Komente

Asnjë Koment

22/02/2017

2017-02-22T08:57:17+00:00[Verse 1]
3 A.M. and my neighbors hate me
Music blasting, shaking these walls
This time Mary Jane won't save me

I've been working later, I've been drinking stronger
I've been smoking deeper but the memories won't stop
[Chorus]
I can't stop thinking 'bout you
I can't stop thinking 'bout you
I can't get high, I can't get by, I can't get through
I can't stop thinking 'bout you

[Verse 2]
Like poison coursing through me
So clear my vision is blurred
The haze won't put my mind at ease
I've been sleeping later, I've been breathing stronger
I've been digging deeper but the memories won't stop

[Chorus]
I can't stop thinking 'bout you
I can't stop thinking 'bout you
I can't get high, I can't get by, I can't get through
I can't stop thinking 'bout you

[Bridge]
I want you all
Say it before you run out of time
I want you all
Say it before it's too late
I want you all
Say what I am feeling now
I want you all
Waiting is insane

[Chorus]
I can't stop thinking 'bout you
I can't stop thinking 'bout you
I can't get high, I can't get by, I can't get through
I can't stop thinking 'bout you


Ky tekst u dërgua nga Ina
Më Shumë Këngë Nga Dua Lipa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet