Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dua Lipa - Be The One

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Be The One".
3. Video është e këngës "Be The One", por nuk këndohet nga Dua Lipa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dua Lipa - Be The One  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  92

Këngë e albumit:

"Dl1"

Këngë e albumit:

"The Only Ep"

Komente

1 🔥

29/10/2015

2015-10-29T19:19:38+00:00I see the moon
I see the moon
I see the moon
Oh when you're looking at the Sun
Not a fool
I'm not a fool
Not a fool
No you're not fooling anyone

Oh but when you're gone
When you're gone
When you're gone
Oh baby, all the lets go out
Thinking oh that, baby, I was wrong
I was wrong
I was wrong
Come back to me, baby, we can work this out

[Chorus]
Oh baby come on, let me get to know you
Just another chance so that I can show you
That I won't let you down, oh no
No I won't let you down, oh no
Cause I could be the one
I could be the one
I could be the one
I could be the one

I see in blue
I see in blue
I see in blue
Oh and you see everything in red
And there's nothing that I wanna do for you
Do for you
Do for you
Oh cause you got inside my head

Oh but when you're gone
When you're gone
When you're gone
Oh baby, all the lets go out
Thinking oh that, baby, I was wrong
I was wrong
I was wrong
Come back to me, baby, we can work this out

[Chorus]
Oh baby come on, let me get to know you
Just another chance so that I can show
That I won't let you down, oh no
No I won't let you down, oh no
Cause I could be the one
I could be the one

I could be the one
Be the one, be the one
Be the one, be the one
Be the one, be the one
I could be the one
Be the one, be the one
Be the one, be the one
Be the one, be the one
I could be the one
Be the one, be the one
Be the one, be the one
Be the one, be the one
Will you be mine?

[Chorus]
Oh baby come on, let me get to know you
Just another chance so that I can show
That I won't let you down, oh no
No I won't let you down, oh no
Cause I could be the one
I could be the one
I could be the one


Ky tekst u dërgua nga SaraKartolina (3)

1
1
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dua Lipa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet