Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dua Lipa - Lions & Tigers & Bears Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I look in the mirror, all I see is nothing
I look out the window for some peace
But all I find is nothing
Then you take my hand, and suddenly I feel something
Side by side, layin next to you
I feel something

[Chorus]
All I need is you to protect me 'til tomorrow
All I need is some comfort from my sorrow
All I need is you to hold me through my nightmares
I need you to keep me safe from lions and tigers and bearsPublikimi: 30/09/2016


Më Shumë Këngë Nga Dua Lipa:


Komente 0


Dua Lipa - Lions & Tigers & Bears
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lions & Tigers & Bears".
3. Video është e këngës "Lions & Tigers & Bears", por nuk këndohet nga Dua Lipa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.