Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dua Lipa & Andrea Bocelli - If Only

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "If Only".
3. Video është e këngës "If Only", por nuk këndohet nga Dua Lipa & Andrea Bocelli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dua Lipa & Andrea Bocelli - If Only  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38

Komente

Asnjë Koment

02/11/2018

2018-11-02T10:00:01+00:00



Stai qui vicino a me
Qua giù, qua giù
Vedrai, vedrai, vedrai
Tu vali si per me
Qualcosa più dell'oro
Qualcosa come un'alba
Che io aspetto

If only we could turn back time
Back to the day we said goodbye
Maybe your heart would still be mine
My love, if only

Don’t they say when you find love
Keep it close, treasure it like the sunset
Like something more than gold
And Did we almost know it
Did we almost have it all
Before we let go

If only we could turn back time
Take back the day we said goodbye
Maybe your heart would still be mine
My love, if only

Ancora si la vita è
Sopra di noi, se sei con me
Maybe your heart would still be mine
My love, if only

Maybe your heart would still be mine
My love, if only

Tu che muovi il mondo
Tu che soffi forte il vento
E il grano


Ky tekst u dërgua nga Edward



Kartolina (3)

7
14
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY



Më Shumë Këngë Nga Dua Lipa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet