A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Dua Lipa - Swan Song


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/01/2019

2019-01-24T15:58:15

I, I can't lie
I'm scared to open my eyes
'Cause what if I find nothing at all
Nothing at all

What is the point of my lips
If they don't make noise, ah
What is the point of doing nothing at all
Watching it fall

The flicker burning
You know the time's running, running out
Only I see all the diamonds, diamonds
Breaking down
I won't stay quiet, I won't stay quiet
'Cause staying silent's the same as dying
I won't stay quiet, the flicker's burning low

This is not a, this is not a
Swan, swan song
This is not a, this is not a
Swan, swan song
We just gotta, we just gotta hold on tonight
This is not a, this is not a
Swan song, swan song
Swan dive (yeah)
It's a new life

Real fantasy
Wishing it was make believe
What is the reason of doing nothing at all
Watching it fall

The flicker burning
You know the time's running, running out
Only I see all the diamonds, diamonds
Breaking down
I won't stay quiet, I won't stay quiet
'Cause staying silent's the same as dying
I won't stay quiet, the flicker's burning low

This is not a, this is not a
Swan, swan song
This is not a, this is not a
Swan, swan song
We just gotta, we just gotta hold on tonight
This is not a, this is not a
Swan song, swan song
Swan dive (yeah)
It's a new life

This is not a, this is not a
Swan, swan song
This is not a, this is not a
Swan, swan song
We just gotta, we just gotta hold on tonight
This is not a, this is not a
Swan song, swan song
Swan dive (yeah)
It's a new life

e-Cards (5)

2019-02-25 11:35:57
What is the point of my lips
If they don't make noise
What is the point of
doing nothing at all
Watching it fall
2019-02-25 11:33:21
The flicker burning
You know the time's running
running out
Only I see all the diamonds
diamonds breaking down
2019-01-31 12:26:07
I won't stay quiet
'Cause staying silent's
the same as dying
I won't stay quiet
2019-01-30 20:20:28
Real fantasy
Wishing it was
make believe
What is the reason
of doing nothing at all
Watching it fall
2019-01-29 19:45:54
I can't lie
I'm scared
to open my eyes
What if I find
nothing at all?

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019