Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dua Lipa - Physical

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Physical".
3. Video është e këngës "Physical", por nuk këndohet nga Dua Lipa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dua Lipa - Physical  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Future Nostalgia"

Komente

Asnjë Koment

31/01/2020

2020-01-31T11:00:00+00:00Common love isn't for us
We created something phenomenal
Don't you agree?
Don't you agree?

You got me feeling diamond rich
Nothing on this planet compares to it
Don't you agree?
Don't you agree?

Who needs to go to sleep
when I got you next to me?

[REF.:]
All night I'll riot with you
I know you got my back,
and you know I got you
So come on, come on, come on
Let's get physical

Lights out, follow the noise
Baby, keep on dancing
like you ain't got a choice
So come on, come on, come on
Let's get physical

Adrenaline keeps on rushing in
Love the simulation we're dreaming in
Don't you agree?
Don't you agree?

I don't wanna live another life
'Cause this one's pretty nice
Living it up

Who needs to go to sleep
when I got you next to me?

[REF.:]
All night I'll riot with you
I know you got my back,
and you know I got you
So come on, come on, come on
Let's get physical

Lights out, follow the noise
Baby keep on dancing
like you ain't got a choice
So come on, come on, come on
Let's get physical

Hold on
Just a little tighter
Come on
Hold up
Tell me if you're ready
Come on
Baby, keep on dancing
Let's get physical

Hold on
Just a little tighter
Come on
Hold on
Tell me if you're ready
Come on
Baby, keep on dancing
Let's get physical

[REF.:]
All night I'll riot with you
I know you got my back
and you know I got you
So come on, come on, come on
Let's get physical

Lights out, follow the noise
Baby, keep on dancing
like you ain't got a choice
So come on, come on, come on
Let's get physical

Let's get physical
Physical
Let's get physical
Come on
Phy-phy-phy-physical

17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dua Lipa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet