Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Duchi - Afrohu Te Te Ndjej  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/06/2013

2013-06-03T10:21:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Afrohu Te Te Ndjej" kënduar nga Duchi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Duchi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet