Më mbaj mend (për 1 muaj)

DUK - Perendimi I Shejt  (Feat. Daï & Daemond)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Daemond

Featuring

Daï

11/12/2009

2009-12-11T21:33:57+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Perendimi I Shejt" kënduar nga DUK.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga DUK i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga DUK:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet