Më mbaj mend (për 1 muaj)


DUK - Letra P'ej Xhehnemit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Letra P'ej Xhehnemit".
3. Video është e këngës "Letra P'ej Xhehnemit", por nuk këndohet nga DUK.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

DUK - Letra P'ej Xhehnemit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

10/12/2009

2009-12-10T19:19:36+00:00Dashni per at dynje e kom pernime
deken e kom onder si prijsi i inkave
nonqim zhdukma faren pi shpines hekma baren
nese smundesh as te njonen hajde hama karin
kjo buk e sotit nuk osht si buke e zotit
me sulfur e perzime prej thellsive tposhtit
dostit jaranit u kthym ninstinkt t'hajvanit
kta fmijt kan qef mu kon ushtar t'shejtanit
Sadamit kputja konopin ktheni ntok
para pushtimit te ardhshem mbushja hunt me koke
prit kthe enverin hitlerin e stalinin
gadafin kthe napoleonin ne aminin
e ndoshta na bohet ni bote pa kopraci
am pak buke spom vyn demokraci
pancir veshum spo rri mo keshum
shputella mbas luftes nPeje jon ka bin breshen


Ky tekst u dërgua nga  Doni-G
Më Shumë Këngë Nga DUK:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet