Më mbaj mend (për 1 muaj)


DUK - Me Dek

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Dek".
3. Video është e këngës "Me Dek", por nuk këndohet nga DUK.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

DUK - Me Dek  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/12/2009

2009-12-10T20:05:48+00:00Plani jem, i vetmi sen - me kriju familje
me bo shpi, mi bo njo 2-3 fmi
edhe 2 a 3 milion EKI pi ceki
Po ra puna e qetyne reperave, pederave
i qifsha kejt RnB singerave, shfarcengerave
n'loj t'repit qe kini perfitu
masi su kon DUK'a qitu diqka me ju kallxu
boll, spo muj me shukat, me tshti mu qu lugat
i veshun n'kat, me ju bo bajat
qifti yt....
mac e pat puna jote, zotrote
mos tka marr malli me kcy shoten, t'qifsha boten
1sh me ta mshel noten n'rep
2sh 3sh 4 e ndoshta edhe 5
qfar reperi je kur merr pjes n'polifest
n'thes vendin e ki, t'qifsha n'ministri
nuk po di a osht per kultur a per raki
parali nese je e qet ni CD per mahi
.......................

REF:
Me dek i gatshem jom abej
Noshta t'verteten une e gjej andej
Me dek i gatshem jom
Se nkit bot kurgjo smka mbet


Më Shumë Këngë Nga DUK:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet