Më mbaj mend (për 1 muaj)


DUK - Intro (Lahuta E Mc'së)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Lahuta E Mc'së)".
3. Video është e këngës "Intro (Lahuta E Mc'së)", por nuk këndohet nga DUK.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

DUK - Intro (Lahuta E Mc'së)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Lahuta E Mc'së 2002-2012"

Komente

Asnjë Koment

31/03/2020

2020-03-31T16:04:43+00:0025ditëlindje, se kom prit që mbri kaq lerg
kraht mi kan këput n’fmini e di qe s’ngjitna nelt
vi prej vendit me emnin Pejë ku gati folet gegë
ku veshem zi se gjdo dit dikush ndrron jetë (na dek)
per qef grunë e kisha dasht, ju kisha pshtet mbi gji
po kjo luft lyp pune, bark e shpirt me ngi
S’jom mbret si ti e nuk kom as mbretni
Jom rob nelt i Atij, me taku menxi jom ty prit
vizllima ti qorron sytë qato jom rrit n'hije
dilli osht i mire aty ku nuk ka shkije
100deka rrnoj nese vec me rrnu osht ndry
e ngrehi edhe ni frym para se mem hek kta kryt


Më Shumë Këngë Nga DUK:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet