Dukagjini
Dukagjini
Dukagjini
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Dukagjini është produksion i njohur. Dukagjini eshte nje produksion muzikor nga Albumet E Hiteve Sikur Nga Meda, Ermali, Shyhrete Behluli, Mahmut Ferati, Vjollca Haxhiu edhe sepse Meda E Ka Grupin E Vet Qe Jane: Visari, Faruku, Niki Dhe Bejne Live Kenga Meda Qe Ne Vitet E Ka Hapur Ne Gjermani Ne Bad Krossingen Siq Familja E Tij Iken Prej Luftrat Serbe Te Jugoslavise Direkt Meda E Lansoi Albumin Ne 2002 "Ku Je Ti" bashke me Produksionin Emra Com Dhe Me Jehona Production Dhe 2004 E Beri Nje Album Tjeter "Pendohu" ne 2006 Meda Lansoi Nje Dvd Qe Quhet Meda Me Miq Ishin: Meda, Sinan Vllasaliu, Vjollca Haxhiu, Shkurte Fejza, Shpat Kasapi, Meda I Beri Disa Kenge Qka Ka Zemra, Pendohu, Hajde Me Mu, Hajt Hajt, Prap Te Du, Ah Dashni, Ah Moj Jet, Mos Thirr. Dhe Ne Vitin 2010 Meda Perseri E Lansoi Meda Me Miq : Meda,Vjollca Haxhiu,Vëllezrit Aliu,Remzie Osmani,Shyhrete Behluli,Xheki Meda E Ka Bere Nje Humor Me Stupcat Per Vitin E Ri Dhe Ishin Vedat Bajrami,Mensur Safiqu,Osman Azemi Edhe Ka Qene Ne Dvd Per Gezuar 2010 Pra Keshtu Per Vitin E Ri Meda Lansoi Gezuar 2011 Me Stupcat Ku Ishin Te Gjithe : Meda, Vjollca Haxhiu, Shyhrete Behluli, Mahmut Ferati, Mimoza Shkodra, Shqipe Abazi, Lori, Shqipri Kelmendi, Ermal Fejzullahu, Flori Mumajesi, Vellezerit Mziu, Trigulli Trent, Sabri Fejzullahu, Sinan Hoxha, Seldi Qaliu

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0