Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dukati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Veton Mullatahiri
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Dukati është një këngëtar i njohur. Veton Mullatahiri qe në moshë të herëshme, tregon talentin dhe dashurinë që ka për muzikën, përkatësisht repin, nëpër evenimentet lokale. Shpejt morri nofkën DuKaTi, duke incizuar disa këngë që prekin realitetin, me mesazhe aktuale objektive. Më datë 6 Dhjetor 2012, Dukati publikon videoklipin "Jetim Pa Faj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Zeid

Granit Ahmeti

Ram Kukaj

Marly

Extrem Brati

Ismail Balidemaj

Pleurat Stublla

Valki

Dr.Nushi

Dossi A.K.A Professional's

Tags: Dukati, Veton Mullatahiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet