Dukati
Dukati
Dukati
  • Emri i Vërtetë:
  • Veton Mullatahiri:
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 19 Mars 1993
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Dukati është këngëtar i njohur. Veton Mullatahiri qe në moshë të herëshme, tregon talentin dhe dashurinë që ka për muzikën, përkatësisht repin, nëpër evenimentet lokale. Shpejt morri nofkën DuKaTi, duke incizuar disa këngë që prekin realitetin, me mesazhe aktuale objektive.

Më datë 6 Dhjetor 2012, Dukati publikon videoklipin "Jetim Pa Faj".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: dukati1 dukati1  Komente 1