Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dule Malindi - Djali Ne Tomorr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

o te me bej zoti cte doje zot me krahe krahe te fluturoje e male fush fusha te kaloje o ne tomorr tomorr te qendroje(2 here)
o ne ate fytyre lyer me boje atje gjej o baba tomorr e nxori me me dha nje pasqyre o na or djale djale shiko fytyre(2 here)
o shiko boten shiko veten zotin qe qe te rri ne gji e mbill or mbill o sic mbolle vreshtin pi rasi edhe urtesi(2
here)
o me syte e haxhi bektashit shiko de detin shiko malet vec shqiperi o te lindi fati nga aba abasaliu mbi kalin (2 here)


Dule Malindi - Djali Ne Tomorr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djali Ne Tomorr".
3. Video është e këngës "Djali Ne Tomorr", por nuk këndohet nga Dule Malindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dule Malindi:


Komente 0