Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dule Malindi - Ike Nga Verria, Shkele Në Dëborë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ike nga verri moj verria shkele ne debo-debore moj
Surrat rrumbulla-mbullake moj gjysma napolon 2x
Epo vish fustan e ba- e bardhe moj vare ne peron-peronde moj
Surrat rrumbulla-mbullake moj gjysma napolon2x
Epo pa na hap sepe-sepetin moj na gostit me mo-me molle moj
Surrat rrumbulla-mbullake moj gjysma napolon2x
Epo dy shishe me bi-moj me burre mi mbaje ne do-ne dore moj
Surrat rrumbulla-mbullake moj gjysma napolon2x


Dule Malindi - Ike Nga Verria, Shkele Në Dëborë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ike Nga Verria, Shkele Në Dëborë".
3. Video është e këngës "Ike Nga Verria, Shkele Në Dëborë", por nuk këndohet nga Dule Malindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dule Malindi:


Komente 0