Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Mallë E Kam Me Dal N'sokak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Sa shum kohërat kan ndryshy
edhe vajzat shum jan shtu,
Kam ra n'hallë e ment e mia
kan me marr me qu te shpia. (x2)

Mallë e kam me dal n'sokak
sillen qikat rreth e qark,
dhe prej njonash mgjun me llafe
qysh me dal me pi nji kafe. (x2)

Ma shum qika se sa djem
ma për femra s'ësht problem,
s'ka nevoj më me i lut femrat
hiç paj vet na tregojn emrat. (x2)

Mallë e kam me dal n'sokak
sillen qikat rreth e qark
dhe prej njonash mgjun me llafe
qysh me dal me pi nji kafe. (x2)

Mallë e kam me dal n'sokak
sillen qikat rreth e qark
dhe prej njonash mgjun me llafe
qysh me dal me pi nji kafe. (x2)


Ky tekst u dërgua nga RonaDuli
Publikimi: 01/12/2006


Duli - Mallë E Kam Me Dal N'sokak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallë E Kam Me Dal N'sokak".
3. Video është e këngës "Mallë E Kam Me Dal N'sokak", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0