Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Ndahet Zemra Ne Dy Pjes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  24

2x
Kshtu e qojne nje dashuri
njeri tjetrin nuk besojne

2x
Kjo eshte vetem nje tradhti
ksaj s'mundesh me i than dashni

ref:2x
Ndahet zemra ne dy pjese
njera gjalle e tjetra vdes
ndalu pak me u mendu
veshtire sot kujt me i besu

2x
As i lumtur as rahat
n'dashuri kaq i pafat

2x
Kam gabu qe t'kam dasht fort
jo jo nuk shkon me zor

ref:2x
Ndahet zemra ne dy pjese
njera gjalle e tjetra vdes
ndalu pak me u mendu
veshtire sot kujt me i besu


Ky tekst u dërgua nga baby_girlDuli
Publikimi: 01/12/2004


Duli - Ndahet Zemra Ne Dy Pjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndahet Zemra Ne Dy Pjes".
3. Video është e këngës "Ndahet Zemra Ne Dy Pjes", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0