Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Boll E Mire Mu Doke N'hije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Boll e mire mu doke n'hije
shyqyr zotit qe se m'kie
me shume djem ti cik po lune
kush nuk t'njeh ty shrejt pagun.

Boll e mire mu doke n'hije
shyqyr zotit qe se m'kie
me shume djem ti cik po lune
kush nuk t'njeh ty shrejt pagun.

Mosem qit qalla me gra
nuk asht zor kerkush met pa
mosem rri qik neper dyr
nuk asht zor kerkush met kqyr.

Mosem qit qalla me gra
nuk asht zor kerkush met pa
mosem rri qik neper dyr
nuk asht zor kerkush met kqyr.

Me mend n'krye me sy n'ball
na ke ba me zor bodall
kujton mendje per ty m'la
kerkush bari sot nuk ha.

Me mend n'krye me sy n'ball
na ke ba me zor bodall
kujton mendje per ty m'la
kerkush bari sot nuk ha.Nuk kemi video për këtë këngë.


Duli
Publikimi: 18/06/2007


Duli - Boll E Mire Mu Doke N'hije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll E Mire Mu Doke N'hije".
3. Video është e këngës "Boll E Mire Mu Doke N'hije", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0