Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Xhelozia Dhe Inati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Kush s'beson ç'ësht dashuria
E vraft zoti jalla perendia

Kur te dua unë hallkut le ta flas
Ata qe s'kuptuan zoti le ti vras (x2)

Xhelozia the inati
na prishen rahatin
Se mendojn ket dashuri,
qe shkatrron a axhami

Dashuria o më ka shkrumue
Shpirt e zemër o mi ka pervlue
Mos ndegjo çka flasin hallku
Prej inati ujë ju bëhet gjaku

Xhelozia the inati
na prishen rahatin
Se mendojn ket dashuri,
qe shkatrron a axhami


Ky tekst u dërgua nga  ismailDuli
Publikimi: 01/12/2003


Duli - Xhelozia Dhe Inati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozia Dhe Inati".
3. Video është e këngës "Xhelozia Dhe Inati", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0