Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Veç Për Interes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ban hajgare ti me mue
shokt e mi moj mkan kalxue

Mendjen çik e paske ndrrue
e m'ke rrejt moj m'ke mashtrue (x2)

Veq për interes moj
jo nga dashuria,
Qëm ke dasht me hile
kan faj ment e mija (x2)

Mendje madhe ke qellue
para syve m'ke tradhtue

E pa bes moj shpirt katile
mpaske dashtur veq me hile

Veq për interes moj
jo nga dashuria,
Qëm ke dasht me hile
kan faj ment e mija (x2)

Jo per interes
Pse m'ke dasht me hile
kan faj ment e mija
Duli
Publikimi: 01/12/2004


Duli - Veç Për Interes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç Për Interes".
3. Video është e këngës "Veç Për Interes", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0