Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Gabimisht U Ndame Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

2x
Kush prej neve dyve e beri ate faj
Kush ka qene shkaktari qe me ben te qaj

Kush ish fajtori kurr nuk u gjet
Por te dy gabuam eshte e vertet
2x
Me fajin e tjereve gabimisht u ndame

Refreni2x
Gabimisht u ndame gabimisht u ndame
Edhe njeri tjetrit lamtumire i thame
Evetmine e zgjodhem e sedinim pse
Ti do te qash per mu une do te qaj per ty ska me dashuri

Sa peshon krejt toka m`peshon dhembja n`shpirt
Sa e rende eshte ndarja kurr se kemi dite
2x
Kush ish fajtori kurr nuk u gjet
Por te dy gabuam eshte e vertet
2x
Me fajin e tjereve gabimisht u ndame


Ky tekst u dërgua nga KlarinetistiDuli
Publikimi: 01/12/2004


Duli - Gabimisht U Ndame
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimisht U Ndame".
3. Video është e këngës "Gabimisht U Ndame", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 2