Më mbaj mend (për 1 muaj)


Duli - Shkove

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkove".
3. Video është e këngës "Shkove", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Duli - Shkove  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Gënjeshtare"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Shkove dhimbja sme pushon, po te pres, pa te pa nuk vdes. Plaget mi shero qaj e mos rrenko. Ti pran me qendro shpirt me gezo. Shkove dhimbja sme pushon, po te pres, pa te pa nuk vdes, plaget mi shero qaj e mos rrenko. Ti pran me qendro shpirt me gezo.

Ku te gjej o shpirt te m'kesh ti, te te puth e zemra po me plas per ty. kjo dashuri veq ty te pret dhe me do ti kthehu ma shpejt jam i shkret dhe vetmija po me vret. kjo dashuri veq ty te pret dhe me do ti kthehu ma shpejt jam i shkret dhe vetmija po me vret.

Shkove kur shume me deshje, ti me ike kur po buzqeshje. Se kuptoj pse dit e zeza agoj, jeta ime det me lot, vaj e deshperim. shkove kur shume me deshje, ti me ike kur po buzqeshje. Se kuptoj pse dit e zeza agoj, jeta ime det me lot e vaj e Deshperim.

Ku te gjej o shpirt te m'kesh ti, te te puth e zemra po me plas per ty. kjo dashuri veq ty te pret dhe me do ti kthehu ma shpejt jam i shkret dhe vetmija po me vret. kjo dashuri veq ty te pret dhe me do ti kthehu ma shpejt jam i shkret dhe vetmija po me vret.


Ky tekst u dërgua nga Lina
Më Shumë Këngë Nga Duli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet