A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Duli - U Largove


Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Nje Lot Per Ty"


E urrej me shpirt
Diten kur tkam humb
S'mbeten lot por do qaj
E ne gjysm unazen do ta ndaj
Fjala fjal mke than
Ee mke lan

Ref:
U largove u largove
Krejt pas teje i shkatrove
Zdi pse jeten nuk ma more
Ee unazen zdi pse e harrove(2x)

Ani ani nuk ka dert
Se te gjith pagujn
Ne ket jet
Asgje ska me mbet
Per n'ahiret

Dot pikoj si gjeth
e dot vyshkem krejt
nuk pom vyn ma asgje
pse gabimin me ty e kam ba
mo se meritoj, qe t'jetoj

Ref:
U largove u largove
Krejt pas teje i shkatrove
Zdi pse jeten nuk ma more
E unazen zdi pse e harrove(2x)

Ani ani nuk ka dert
Se te gjith pagujn
Ne ket jet
Asgje ska me mbet
Per n'ahiret


Lyrics submited by  valbona   suatamzaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019