Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Do Ta Kuptosh Jeten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Zeri Nuk Po Me Shkon,
Dora Nuk Po Me Shkrun
Zeri Nuk Po Me Shkon,
Dora Nuk Po Me Shkrun

Qdo Gje Qe Kisha Me Ty
Pse Keshtu Ti Me Le N'vetmi
Qdo Gje Qe Kisha Me Ty
Pse Keshtu Ti Me Le N'vetmi

Ref:(2x)
Do Ta Kuptosh Jeten
Si Osht E Vertet
Do Te Kthehesh Prap Tek Une
Por Mu Ske Mem Gjet

Ato Fjalt E Tua
Gjithmon I Kujtoj
Ato Fjalt E Tua
Gjithmon I Kujtoj

Shkoj Te Vendi i Vjeter
Prej Merzis Kendoj
Shkoj Te Vendi i Vjeter
Prej Merzis Kendoj

Ref:(2x)
Do Ta Kuptosh Jeten
Si Osht E Vertet
Do Te Kthehesh Prap Tek Une
Por Mu Ske Mem Gjet

Ref:(2x)
Do Ta Kuptosh Jeten
Si Osht E Vertet
Do Te Kthehesh Prap Tek Une
Por Mu Ske Mem Gjet


Ky tekst u dërgua nga DjxikiDuli
Publikimi: 25/03/2016


Duli - Do Ta Kuptosh Jeten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Kuptosh Jeten".
3. Video është e këngës "Do Ta Kuptosh Jeten", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0