Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

qka mka syri qe me loton nuk e di e vraft zoti kush me ndan nga kjo

dashni e martuan dy kunat zdo te me sherohet mu kjo plag jet nuk ka pa ty

dashuri moj dashuri kush me ndan nga ty ka me vra kjo perendi paty shpiro nuk kam fuqi me jetu a ka qen qeri si rena kan kalu e lus zotin mem sheru syt e mi mos me shiqu jet nuk ka pa ty dashuri moj dashuri kush me ndan nga ty ka me vra kjo perendi jet nuk ka pa ty dashuri moj dashuri kush me ndan nga ty ka me vra kjo perendi x2


Ky tekst u dërgua nga Biondina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Duli
Publikimi: 25/12/2012


Duli - Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri".
3. Video është e këngës "Dashuri", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0