Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Tradhtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Me t´vertet qenke tradhtare
nga ty shpirt moii se kam priit.
Ti ke pas dashnin hajgare
t´kam besu moiishum un ty...

Dashnia per ty ish loj
paske qen qik me provoj.
Dashnia per ti ke loj
paske qen qik me provoj...

Ref:2x
Shko qik moii nga te shkojsh
ket dashni do ta kerkosh.
Dit per dit ke me u pendu
kurr n´ket jet ske mem harru...

Llafazane paske qen qik
me ke deshtun veq me fjal.
Tani me ty jam dashuru moii
siq mendova sme ke dal.

Dashnia per ty ish loj
paske qen qik me provoj.
Dashnia per ti ke loj
paske qen qik me provoj...

Ref:2x
Shko qik moii nga te shkojsh
ket dashni do ta kerkosh.
Dit per dit ke me u pendu
kurr n´ket jet ske mem harru...


Ky tekst u dërgua nga Flora


Nuk kemi video për këtë këngë.


Duli
Publikimi: 24/05/2010


Duli - Tradhtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtare".
3. Video është e këngës "Tradhtare", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0