Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Halle Halle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Syri keq na paska pa
jabanxhi qysh jena ba
Sherri huj ka hi ne mes,
jan ndah zemrat ner dy pjes

(Ref)

Halle halle plot koka kjo dynjah
hallku kokan msu gjynahet tuj boo
Llafe llafe plot e rrena sa dush
tmiren o shpirti jem nuk na don askush

nuk na del kjo pun per tmir
krejt dynjaja me 2 ftyr
fjale huj ska me zon vend
nese pak punojm me mend

(Ref)

Halle halle plot koka kjo dynjah
hallku kokan msu gjynahet tuj boo
Llafe llafe plot e rrena sa dush
tmiren o shpirti jem nuk na don askush

Halle halle plot koka kjo dynjah
hallku kokan msu gjynahet tuj boo
Llafe llafe plot e rrena sa dush
tmiren o shpirti jem nuk na don askush


Ky tekst u dërgua nga JasstikiDuli
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Duli - Halle Halle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Halle Halle".
3. Video është e këngës "Halle Halle", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0