Më mbaj mend (për 1 muaj)


Duli - Fjala

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala".
3. Video është e këngës "Fjala", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Duli - Fjala  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Këndojnë Bilbilat 2"

Këngë e albumit:

"Fjalet E Zemres"

Komente

2 🔥

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Fjala shpon ne zemër
q'do djal e q'do femer
fjala del nga goja
te leshon pasoja
fjala nese s'matet
te prishen hesapet
fjala nuk mbaroon
aj qe hesht fitoon

Ref:(2x)
Ku mbet fjala zemra ime
qe ma pate dhaaan
fjal te botës te larguan
te dyve na ndan

(2x)
Fjala esh me fjalën
si deti me valën
nje fjalë nga fjalori
shpirtin seq ma mori

Me fjalë shkruhen emrat
fjala bashkon zemrat
se the te verteten
fjala ta prish jeten
fjala qe don shpirtin
s'luhet per se dyti
me mashtroj fjalaaa
qe zemren ta falaa

Ref:(2x)
Ku mbet fjala zemra ime
qe ma pate dhaan
fjal te botës te larguan
te dyve na ndan

(4x)
Fjala eshte me fjalën
si deti me valën
nje fjalë nga fjalori
shpirtin seq ma moori


Ky tekst u dërgua nga Aidda   tuixy   suatamzaj
Më Shumë Këngë Nga Duli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet