Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Me Endrra Nuk Jetohet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Veq njeher te luti , Per sdyti ste flas
nese te jap 2 , koken se kthej pas
Si te me falish zemren , kushte mos kerko
Dije dashuria zemer me hater se do

Ref. 2x
Me endrra sjetohet
njeher dashurohet
dashurom si duhet
se me zjarr nuk luhet

O mos qit shum kajde , se sbon me tepru
Se sma kthen me tmir oj zemer
kur aq shum te du
Nese ke ti zemer shpirt me fol sinqerisht
Sillu sillu si tka hije e mos luj me bisht

Ref. 4x
Me endrra sjetohet
njeher dashurohet
dashurom si duhet
se me zjarr nuk luhet


Ky tekst u dërgua nga Dj-dukliDuli
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Duli - Me Endrra Nuk Jetohet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Endrra Nuk Jetohet".
3. Video është e këngës "Me Endrra Nuk Jetohet", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 1