Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Vendi Jone I Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17Vendi jon i vjeter paska mbet i shkret
ktu filloj dashnija ktu mbaroj perjet

2x:
m'kujtohet si sot kur kam qa me lot
kur t'kam than vec teje skam asnje n'ket bot

Vendi jon i vjeter ku dilshim me u pa
ktu mi fale buzet e ktu jemi nda

4x:
m'kujtohet si sot kur kam qa me lot
kur t'kam than vec teje skam asnje n'ket bot

Ky tekst u dërgua nga SuatRenditja: Top 200
Publikimi: 05/07/2012


Duli - Vendi Jone I Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendi Jone I Vjeter".
3. Video është e këngës "Vendi Jone I Vjeter", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0