Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Dy Shkronja Magjike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

(dy shkronja magjike)

2x:
Mos me bon her po her jo
se dashnija sesh bigjoz
ti e din kur bi ndashni
ska si un ma serioz

Ref:
Dy shkronja magjike falmi per dashni
1000 net te embla dhurat jan per ty
Lutja zemres tane fjalen mos ma luj
cka te doje shpirti vetem mu ma thuj

(dy shkronja magjike)

2x:
Avanturat nuk na vyn
zdu te jem un asi djali
dashurin nga zemra ime
tjeterkujt un nuk ja fali

Ref 2x:
Dy shkronja magjike falmi per dashni
1000 net te embla dhurat jan per ty
Lutja zemres tane o fjalen mos ma luj
cka te doje shpirti vetem mu ma thuj


Ky tekst u dërgua nga Suat   suatamzajDuli
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/07/2012


Duli - Dy Shkronja Magjike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Shkronja Magjike".
3. Video është e këngës "Dy Shkronja Magjike", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 3