Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Duli - Syni Jem Shpirti Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21

Komente

1 🔥

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Extra Tallava"

Këngë e albumit:

"Vendi Jone I Vjeter"
Off prap ka shku mendja te ty
njejtat dhimbje me jan kthy
thash kjo pun ma u kryy
Ahh asgje nuk paska mbaru
thash kollaj kam met harru
perseri kam gabuu
Ti prej gjaku ske mem dal
sa tjetoj e sa tjem gjall
ndoshta je larg por tkam ne shpirt
nat e diitt

Reff 2x:
O syni jem o shpirti jem
met harru e kam problem
prej kur jam nda sot e ket dit
hic pa ndal pom lotojn syt

Prap plagt e vjetra mjan trazu
emri yt mu ka kujtuu
prap kam nis met kerku
Ooofff mamir gur te isha ba
e me sy mos tkisha pa
ndoshta kur sisha vra
Ti prej gjaku ske mem dal
sa tjetoj e sa tjem gjall
ndoshta je larg por tkam ne shpirt
nat e diitt

Reff 4x:
O syni jem o shpirti jem
met harru e kam problem
prej kur jam nda sot e ket dit
hic pa ndal pom lotojn syt


Ky tekst u dërgua nga Suat   suatamzaj
Më Shumë Këngë Nga Duli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet