Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli & Xheni - Kur Do Të Behesh Nuse Cuco Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Kur do bohesh nuse cuco
Bonu pak me mene 2x
Punen e sabahit
Merri krejt me rene 2x

Kur do t'thot ty ago baba
Nuse bom nji kafe 2x
Mos i thosh tej ago babes
Qysh jan ato llafe 2x

Kur do t'thoj moj cuco vjehrra
Nuse bom nji pete 2x
Mos i thosh moj couco vjehrres
Merre, bone vete 2x

Mos i thoj kto fjal oj bij
Se na vjen shum rande
Se dynjaja jan pa pun
dhe kto fjal i bojne 2x

Mos moj couco, mos, se osht marre joj 2x
Do na qeshin grat e mahalles oj 2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Xheni & Duli
Publikimi: 01/12/2004


Duli & Xheni - Kur Do Të Behesh Nuse Cuco
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Do Të Behesh Nuse Cuco".
3. Video është e këngës "Kur Do Të Behesh Nuse Cuco", por nuk këndohet nga Duli & Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0