Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli & Seferi - Vin Vaporat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Vijn vaporat moj nane per rreth detitttt.
Ohh ka po vin o moj nana asqert e mretittt
Ohh ka po vin o moj nana asqert e mretittt

Disa kajshin moj naneee disa knojshinnn
Ohh ka nji leter moj nan n’vilate qojshinn
Ohh ka nji leter moj nan n’vilate qojshinn

Ka nji leter moj nane qojn nvilatee
ohh per shtatvjet o moj nan tna presin gratee
ohh per shtatvjet o moj nan tna presin gratee

Ne mos prejtshin moj nane per shtat vjetteee
ohh le ti morrin moj nane burrat pleqe
ohh le ti morrin moj nane burrat pleqe

Burrat pleq o moj nane pleq me mjekerr
oo ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter
oo ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter


Ky tekst u dërgua nga  suatamzaj


Nuk kemi video për këtë këngë.


Duli
Publikimi: 24/02/2013


Duli & Seferi - Vin Vaporat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vin Vaporat".
3. Video është e këngës "Vin Vaporat", por nuk këndohet nga Duli & Seferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 1