Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli & Seferi - Oj Cem Conte Dreqi Te Bi Udhes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


oj qem qonte dreqi te bi udhes o
oj qem qonte dreqi te bi udhes o

en ti shof gjinofet e coces oj
en ti shof gjinofet e coces oj

qysh gjinof ke pa bre gjalo
qysh gjinof ke pa
2x

e kum pa te mejren teme ne dollap tuj qa
2x

ej qysh ke qi qa mi budalle oo
2x

kurr tm shofish mau tej bo hajgare oo
2x

hiq mos qat me lot e mejro
hiq mos qat me lot
2x

se apet follonxe malt t qoj ke baba jot
2x

t qoj ke baba jot e mejro do t loaj per 3 net
2x

si su freyne tej me baben 22 vjet
2x


Ky tekst u dërgua nga lina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Duli
Publikimi: 14/05/2013


Duli & Seferi - Oj Cem Conte Dreqi Te Bi Udhes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Cem Conte Dreqi Te Bi Udhes".
3. Video është e këngës "Oj Cem Conte Dreqi Te Bi Udhes", por nuk këndohet nga Duli & Seferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0