Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli & Seferi - Prej Zamanit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

oooooo prej zemanit shokt e miiiii
oo morra smuj morra o ilett
teton mjekt o i kerkova o i ilaq per mue o ilaq per mue vllazen nuk u gjet
teton mjekt o i kerkova o i ilaq per mue o ilaq per mue vllazen nuk u gjet

ooooo hoo ore mjek ore mjek o doktor pash te madhin zooot
oo a me tregon drejten tamonnn a me tregon drejten tamonn
o mos ta rrej o mos ta rrej te dashmen nan
a me tregon drejten tamonnn jo jo mos ta rrej o mos ta rrej te dashmen nan


Ky tekst u dërgua nga Gzim sherifi (pojat)


Nuk kemi video për këtë këngë.


Duli
Publikimi: 14/05/2013


Duli & Seferi - Prej Zamanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Zamanit".
3. Video është e këngës "Prej Zamanit", por nuk këndohet nga Duli & Seferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0