A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Duli - Fiksim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  38

23/06/2013

2013-06-23T15:33:03

Këngë e Albumit:

Je Perfekte


2x:
Buzet me afer afroj
At embelsir ta shijoj
Floket e gjata ngjyr brune
Ngjyra qe preferoj

Reff 2x:
Ti je fiksimi im, zemer
Ti je engjulli im
Pa ty as jeta ska kuptim
Je shpirt i shpirtit tim

2x:
Nga tjerat je e vecant
E bukur dhe unikat
Ti je nje femer tipike
T'kam zemer dhe dukat

Reff 3x:
Ti je fiksimi im, zemer
Ti je engjulli im
Pa ty as jeta ska kuptim
Je shpirt i shpirtit tim


Ky tekst u dërgua nga  suatamzaj


teksteshqip.com © 2007 - 2018