Më mbaj mend (për 1 muaj)


Duli - Bani Nanes Temena

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bani Nanes Temena".
3. Video është e këngës "Bani Nanes Temena", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Duli - Bani Nanes Temena  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Këngë e albumit:

"Je Perfekte"

Komente

3 🔥

12/07/2013

2013-07-12T12:48:36+00:002x:
Mashalla moj lule mashalla
Boni nanes temena
Temena hic pa fjal
Se ta dha ma t'mirin djal

2x:
Mos ki dert moj lule
Se jem gzu dy fish
Per nuset e mira
Bojna shum gjymysh

2x:
Mashalla moj lule mashalla
Boni nanes temena
Temena hic pa fjal
Se ta dha ma t'mirin djal

2x:
Ma t'mirat urime
Per lulen qe e dina
Se na i bon yzmetin
Cajat kur ti pina

2x:
Mshalla moj lule mashalla
Boni nanes temena
Temena hic pa fjal
Se ta dha ma t'mirin djal


Ky tekst u dërgua nga  suatamzaj
Më Shumë Këngë Nga Duli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet