Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Mori Cuce Re Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mori coce re me gjith aata flook (2)
Pi sevdaes tone lule un sun dal ner shok (2)
(2)
Un sën dal nerr shokë e mejro shtatin sani plem(2)
Po se mka ardh letraa lule de shkoj ne gurbet(2)
(3)
Ki gurbeti gjalo vrejk dot bohet ooo
Po sevdaja jote nuk haroetoo
Kjo sevdaja gjalo më maliti ooo
Ma ka gjek ne zemer si qibriti
(4)
Ki gurebeti gjalio vrejk det shpoooretooo
Po sevdaja joteee mashum shoetoo
Kjo sevdaja gjalo më kputioooo
Më gjegu në zemer si barutiooo


Ky tekst u dërgua nga Feta bexhetiDuli
Publikimi: 13/03/2014


Duli - Mori Cuce Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Cuce Re".
3. Video është e këngës "Mori Cuce Re", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0