Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli - Ma Ke Synin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ma ke synin si filgjan
Edhe vetllen si gajtan

A e din qe luj per ty
Ti kam ngul une ata sy,
ata syt e tu te zi
me dashni, me dashni
krejt zemren ty ta ha,
pa ty sdi qka me ba,
ekxtrem un kam dashni
per ty, per ty

REF.:
Ma ke synin si filgjan
edhe vetllen si gajtan
hajde hajde syno oj zi
lumi un per ty
Ma ke synin si filgjan
edhe vetllen si gajtan
hajde hajde syno oj zi
vdeksha un per ty

Gabimisht me m'than qe m'don
seriozisht zemra pranon
Hajt gabo per hater tem
shpirti jem, shpirti jem
Si filgjan synin ma ki
si gajtan vetllat permi
a u djegsha un per ty
per ty, per ty

REF.:
Ma ke synin si filgjan
edhe vetllen si gajtan
hajde hajde syno oj zi
lumi un per ty
Ma ke synin si filgjan
edhe vetllen si gajtan
hajde hajde syno oj zi
vdeksha un per ty
Duli
Publikimi: 12/04/2019


Duli - Ma Ke Synin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Ke Synin".
3. Video është e këngës "Ma Ke Synin", por nuk këndohet nga Duli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0